KONST / Litografier / Färglitografi 14234290
nr 1423 4290
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Tulpaner. Signerad, numrerad 5/45. Färglitografi, bildmått: 26x37, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:49:54
350 kr
400 kr
450 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer